Uczestnicy

wielkopolskie

# miejscowość nazwa
1 Baranowo Gimnazjum w Baranowie
2 Bogdaj Szkoła Podstawowa im. Powstańców Wielkopolskich w Bogdaju
3 Bolechowo Szkoła Podstwowa im.H.CH.Andersena w Bolechowie
4 Bolechowo Gimnazjum im. Kazimierza Górskiego w Bolechowie
5 Brdów Szkoła Podstawowa im. Powstańców Styczniowych w Brdowie
6 Broniszewice Gimnazjum im. Noblistów Polskich w Broniszewicach
7 Budzisław Kościelny Gimnazjum im. Przyrodników Polskich w Budzisławiu Kościelnym
8 Budzisław Kościelny Zespół Szkolno - Przedszkolny, Szkoła Podstawowa
9 Buk Szkoła Podstawowa im.Bohaterów Bukowskich w Buku
10 Bylice-Kolonia SZKOŁA PODSTAWOWA W BYLICACH- KOLONII
11 Chludowo Zespół Szkół im. O. M. Żelazka w Chludowie
12 Chludowo Zespół Szkół im. o. M. Żelazka w Chludowie - Gimnazjum
13 Cieszyn Szkoła Podstawowa w Cieszynie
14 Czerniejewo Szkoła Podstawowa w Czerniejewie
15 Dąbie SZKOŁA PODSTAWOWA im. Jana Pawła II w Dąbiu
16 Dąbie Gimnazjum w Dąbiu
17 Dobrzyca Gimnazjum im. Stanisława Mikołajczyka w Dobrzycy
18 Drzewce Szkoła Podstawowa w Drzewcach
19 Giecz Gimnazjum im mjr Henryka Sucharskiego w Gieczu
20 Gizałki Zespół Szkół w Gizałkach Gimnazjum im. Ojca Św. Jana Pawła II w Gizałkach
21 Gniezno Gimnazjum nr 3 w Gnieźnie
22 Gniezno Szkoła Podstawowa nr 5
23 Golina Szkoła Podstawowa
24 Golina Gimnazjum im. Mikolaja Kopernika w Golinie
25 Gorzyce Wielkie Gimnazjum Publiczne
26 Granowiec Zespół Szkół w Granowcu
27 Grzymiszew Zespół Szkolno-Przedszkolny w Grzymiszewie
28 Iłówiec Szkoła Podstawowa im. gen.D.Chłapowskiego
29 Kaczki Średnie Szkoła Podstawowa im Jana Pawła II w Kaczkach Średnich
30 Kalisz Gimnazjum nr 7
31 Kalisz GIMNAZJUM NR4 IM. MARII DĄBROWSKIEJ
32 Kalisz Gimnazjumnr 3 im. Polskich Noblistów w Kaliszu
33 Kazimierz Biskupi Publiczne Gimnazjum
34 Kiszkowo Gimnazjum w Kiszkowie
35 Klęka Szkoła Podstawowa w Klęce
36 Komorniki Gimnazjum w Komornikach
37 Konin Gimnazjum nr 6 Szkoła Mistrzostwa Sportowego
38 Konin I Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki
39 Konin Gimnazjum nr 7 w Koninie
40 Konin Gimnazjum Nr 1
41 Konin Centrum Doskonalenia Nauczycieli w Koninie
42 Konin Szkoła Postawowa Nr 4
43 Konin Szkoła Podstawowa nr 12
44 Konin Szkoła Podstawowa nr 11 w Koninie
45 Konin Gimnazjum nr 3
46 Konin Gimnazjum nr 4 w Koninie
47 Konin Szkoła Podstawowa nr 3
48 Konin Gimnazjum nr 5
49 Konin Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy im. Janusza Korczaka
50 Konin Szkoła Podstawowa Nr 1
51 Kórnik Gimnazjum im.Władysława hr. Zamoyskiego w Kórniku
52 Kościelec Gimnazjum w Zespole Szkół w Kościelcu
53 Kotunia Zespół Szkolno - Przedszkolny w Kotuni
54 Kowale Pańskie-Kolonia Gimnazjum w Kowalach Pańskich
55 Koło Szkoła Podstawowa
56 Koło Gimnazjum Specjalne
57 Kramsk Publiczne Gimnazjum w Kramsku
58 Krzymów Gimnazjum im. Papieża Jana Pawła II w Krzymowie
59 Leszno Gimnazjum Nr 1
60 Leszno Zespół Szkół Ekonomicznych
61 Lewków Gimnazjum w Lewkowie
62 Lisiec Wielki Gimnazjum w Liścu Wielkim
63 Luboń Szkola Podstawowa nr 3
64 Luboń Gimnazjum nr 2
65 Murowana Goślina Szkoła Podstawowa nr 1
66 Murowana Goślina Gimnazjum nr1 w Murowanej Goślinie
67 Nądnia Zespół Szkolno - Przedszkolny w Nądni
68 Nowe Budki Szkoła Podstawowa w Budkach Nowych
69 Odolanów Zespół Szkół w Odolanowie
70 Odolanów Szkoła Podstawowa im.gen.Kaziemierza Glabisza w Odolanowie
71 Ostrów Wielkopolski Gimnazjum nr 4
72 Ostrów Wielkopolski Szkoła Podstawowa nr 5
73 Ostrów Wielkopolski Szkoła Podstawowa nr 13 im. Stefana Rowińskiego
74 Ostrów Wielkopolski Szkoła Podstawowa nr 4
75 Ostrów Wielkopolski Publiczne Gimnazjum
76 Ostrowąż Szkoła Podstawowa w Ostrowążu
77 Ostrzeszów Gimnazjum nr 1 w Ostrzeszowie
78 Ostrzeszów Gimnazjum nr 2 im. Karola Wojtyły
79 Parczew Szkoła Podstawowa w Parczewie
80 Pleszew Gimnazjum Specjalne
81 Pleszew Zespół Placówek Specjalnych w Pleszewie
82 Pogrzybów Gimnazjum w Raszkowie z siedzibą w Pogrzybowie
83 Powidz Zespół Szkolno - Przedszkolny
84 Poznań Gimnazjum nr 64
85 Poznań Szkoła Podstawowa nr 55
86 Poznań Szkoła Podstawowa nr 15
87 Poznań Gimnazjum nr 53
88 Poznań Gimnazjum nr 44
89 Poznań Zespół Szkół Nr 5
90 Poznań Szkoła Podstawowa nr 1
91 Poznań Szkoła Podstawowa nr 82
92 Poznań Społeczna Szkoła Podstawowa nr 2
93 Poznań Zespół Szkół Zakonu Pijarów
94 Poznań Gimnazjum nr 56
95 Poznań Publiczne Liceum Ogólnokształcące Zakonu Pijarów
96 Poznań Szkoła Podstawowa nr 42
97 Poznań Publiczna Szkoła Podstawowa Zakonu Pijarów
98 Poznań Gimnazjum nr 12
99 Poznań Liceum Akademickie Da Vinci przy Collegium Da Vinci
100 Poznań Zespół Szkół nr 8
101 Poznań Gimnazjum nr 35
102 Poznań Gimnazjum nr 22
103 Poznań XV Liceum Ogólnokształcące
104 Poznań Gimnazjum Akademickie Da Vinci przy WSNHiD
105 Poznań Gimnazjum nr 60
106 Poznań Szkoła Podstawowa nr 88
107 Poznań Gimnazjum nr 6
108 Poznań Szkoła Podstawowa nr 4
109 Poznań Szkoła Podstawowa nr 77
110 Poznań Gimnazjum Nr 40
111 Poznań Sportowa Szkoła Podstawowa nr 14
112 Poznań Gimnazjum nr 42
113 Poznań Gimnazjum nr 23
114 Poznań Szkoła Podstawowa Nr 71
115 Poznań Miasto Poznań Zespół Szkolno Przedszkolny Nr 3
116 Poznań Szkoła Podstawowa nr 25 z Oddziałami Integracyjnymi i Specjalnymi
117 Poznań Szkoła Podstawowa nr 83
118 Poznań Szkoła Podstawowa Nr 90
119 Poznań Szkoła Podstawowa nr 50
120 Przygodzice Szkoła Podstawowa w Przygodzicach
121 Puszczykowo Gimnazjum nr 1 im. ALberta Einsteina
122 Rawicz Gimnazjum nr 1 im. Henryka Sienkiewicza w Rawiczu
123 Rososzyca Szkoła Podstawowa w Rososzycy
124 Ruszków Pierwszy SZKOŁA PODSTAWOWA W RUSZKOWIE PIERWSZYM
125 Siedlec Zespół Szkoły Podstawowej i Gimnazjum w Siedlcu
126 Skoki Szkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza w Skokach
127 Skórzewo Gimnazjum im.Ignacego Jana Paderewskiego w Skórzewie
128 Sobótka Gimnazjum Publiczne im. Ludwika Szymoniaka w Sobótce
129 Środa Wielkopolska Gimnazjum Nr 1 w Środzie Wlkp.
130 Stawiszyn Szkoła Podstawowa w Stawiszynie
131 Stawiszyn Gimnazjum w Stawiszynie
132 Stęszew Szkoła Podstawowa
133 Strykowo Gimnazjum w Strykowie
134 Swarzędz Szkoła Podstawowa nr 5
135 Swarzędz Zespół Szkół Nr 1
136 Swarzędz Gimnazjum nr 2
137 Sypniewo Publiczne Gimnazjum
138 Szamotuły Szkoła Podstawowa nr 1 im. Stanisława Staszica
139 Słodków GIMNAZJUM W SŁODKOWIE
140 Słodków Zespół Szkolno - Przedszkolny w Słodkowie
141 Słupca Gimnazjum Specjalne w Słupcy
142 Słupca Szkoła Podstawowa Nr3
143 Słupca Gimnazjum im. M. Kopernika
144 Tarnowo Podgórne Gimnazjum w Tarnowie Podgórnym
145 Trzęśniew Szkoła Podstawowa w Trzęśniewie
146 Turek Szkoła Podstawowa
147 Turek Gimnazjum nr 2im.Mikołaja Kopernika wTurku
148 Turek Szkoła Podstawowa nr 1 w Turku
149 Turek Szkoła Specjalna Przysposabiająca do Pracy
150 Turek Gimnazjum Specjalne
151 Turek Gimnazjm nr 1
152 Wąsowo Gimnazjum Publiczne w Wąsowie
153 Wielowieś Szkoła Podstawowa w Wielowsi
154 Witaszyce Szkoła Podstawowa w Witaszycach
155 Wysocko Małe Szkoła Podstawowa im. Mikołaja Kopernika w Wysocku Małym
156 Zagórów Gimnazjum im.Królowej Jadwigi w Zagórowie
157 Zalasewo Gimnazjum im. Mikołaja Kopernika w Zalasewie
158 Zalesie Szkoła Podstawowa w Zalesiu
159 Zduny Zespół Szkół w Zdunach Szkoła Podstawowa w Zdunach
160 Zdziechowa Zespół Szkolno-Gimnazjalny w Zdziechowie
161 Zdziechowa Gimnazjum w Zdziechowie
162 Łuczywno Szkoła Podstawowa w Łuczywnie