Uczestnicy

warmińsko-mazurskie

# miejscowość nazwa
1 Banie Mazurskie Zespół Placówek Oświatowych
2 Biskupiec Szkoła Podstawowa Nr 3
3 Boreczno Zespół Szkół w Borecznie Gimnazjum
4 Borzymy Szkoła Podstawowa w Borzymach
5 Braniewo Szkoła Podstawowa w Lipowinie Szkoła Filialna w Szylenach
6 Braniewo Gimnazjum2 w Braniewie
7 Chełchy GIMNAZJUM W CHEŁCHACH
8 Drygały Publiczne Gimnazjum w Drygałach
9 Dywity Szkoła Podstawowa im. Gazety Olsztyńskiej w Dywitach
10 Dywity Gimnazjum Publiczne w Dywitach
11 Elbląg Szkoła Muzyczna II stopnia
12 Elbląg Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy Nr 1
13 Elbląg GIMNAZJUM NR 7
14 Elbląg Szkoła Podstawowa nr 9
15 Elbląg Szkoła Podstawowa nr 1
16 Elbląg Szkoła Podstawowa nr 21
17 Elbląg Gimnazjum nr 3
18 Elbląg Szkoła Podstawowa nr 18 w Elblągu
19 Elbląg Gimnazjum nr 1 w Elblągu
20 Elbląg Gimnazjum Nr 4
21 Elbląg Gimnazjum nr 2
22 Elbląg Gimnazjum nr 5 w Elblągu
23 Elbląg Publiczne Gimnazjum Zakonu Pijarów
24 Elbląg Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy Nr 2
25 Elbląg Gimnazjum nr 6
26 Elgnowo Publiczna Szkoła Podstawowa im. Ignacego Krasickiego w Elgnowie
27 Ełk Gimnazjum nr 2 w Ełku
28 Ełk Gimnazjum nr 4 w Ełku
29 Ełk Gimnazjum nr 1 w Ełku
30 Ełk Zespół Szkół Nr 3
31 Ełk Gimnazjum nr 3 im. Kard. Stefana Wyszyńskiego
32 Ełk Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy
33 Franciszkowo Samorządowa Szkoła Podstawowa we Franciszkowie
34 Franciszkowo Samorządowe Gimnazjum we Franciszkowie
35 Frombork Gimnazjum w Zespole Szkół we Fromborku
36 Giżycko Niepubliczne Gimnazjum Specjalne
37 Grodziczno Szkoła Podstawowa w Nowym Grodzicznie
38 Iława Szkoła Podstawowa nr 5 w Iławie
39 Iława Gimnazjum Samorządowe nr 1 im.Mikołaja Kopernika
40 Iława Gimnazjum Samorządowe Nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi im. Polskich Noblistów w Iławie
41 Iława Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Iławie
42 Iława Szkoła Podstawowa nr 1 w Iławie
43 Iława Gimnazjum Publiczne
44 Iława Samorządowa Szkoła Podstawowa nr 2 im Marii Konopnickiej
45 Jamielnik Gimnazjum w Zespole Szkół im.Jana Pawła II w Jamielniku
46 Judziki Gimnazjum w Judzikach
47 Kalinowo Gimnazjum w Kalinowie
48 Kalnik NIepubliczna Szkoła Podstawowa w Kalniku
49 Kamionek Wielki Gimnazjum Specjalne w Młodzieżowym Ośrodku Wychowawczym w Kamionku Wielkim
50 Kamionek Wielki Młodzieżowy Ośrodek Wychowawczy w Kamionku Wielkim
51 Klęczkowo Szkoła Podstawowa im. Przyjaciół Przyrody Polskiej w Klęczkowie
52 Kraszewo Publiczne Gimnazjum w Kraszewie
53 Księży Dwór Szkoła Podstawowa w Zespole Szkół w Księżym Dworze
54 Lamkowo Niepubliczna Szkoła Podstawowa
55 Lubawa Gimnazjum
56 MAŁDYTY Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Dobrocinie
57 Milejewo Szkoła Podstawowa w Milejewie
58 Milejewo Gimnazjum
59 Miłakowo GIMNAZJUM
60 Mrągowo Zespół Szkół Nr 4 im. Generała Stefana
61 Mrągowo Mrągowskie Centrum Kształcenia
62 Młynary Publiczne Gimnazjum im. Jana Pawła II
63 Nowe Grodziczno Zespół Szkół w Nowym Grodzicznie
64 Olecko Zespół Szkół w Olecku
65 Olecko Gimnazjum nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi im. ks. Jana Twardowskiego w Olecku
66 Olecko Gimnazjum nr 2 im. Mikołaja Kopernika w Olecku
67 Olsztyn Społeczny Zespół Przedszkolno - Szkolny 101
68 Olsztyn XI Liceum Ogólnokształcące
69 Olsztyn Szkoła Podstawowa nr 6 w Olsztynie
70 Olsztyn Gimnazjum nr 11
71 Olsztyn Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 3 w Olsztynie
72 Ostróda Gimnazjum nr 1 im.Polskich Noblistów
73 Ostróda Szkoła Mistrzostwa Sportowego Gimnazjum w Ostródzie
74 Ostróda Gimnazjum nr 2
75 Pasłęk Zespół Szkół Powszechnych w Pasłęku
76 Pasłęk Zespół Szkół w Pasłęku
77 Pasłęk Gimnazjum nr 1 w Pasłęku
78 Pasłęk Szkoła Podstawowa nr 2
79 Pasłęk Gimnazjum nr 2 w Pasłęku
80 Pisz Zespół Szkół Nr 1
81 Pisz Gimnazjum nr 1 w Piszu
82 Pisz Samorządowe Gimnazjum Publiczne
83 Pisz Prywatne Gimnazjum w Piszu
84 Pisz Gimnazjum Nr 2 w Piszu
85 Pogrodzie Szkoła Podstawowa
86 Prątnica Zespół Szkół - Gimnazjum w Prątnicy
87 Prostki Publiczne Gimnazjum w Prostkach
88 Purda Gimnazjum w Purdzie
89 Płoskinia Szkoła Podstawowa w Płoskini
90 Płoskinia Gimnazjum w Płoskini
91 Ruciane-Nida Publiczne Gimnazjum
92 Ruciane-Nida Zespół Szkół Samorządowych
93 Samborowo Gimnazjum w Samborowie
94 Sampława Zespół Szkół - Gimnazjum w Sampławie
95 Sępopol Gimnazjum w Sępopolu
96 Stankowo Gimnazjum w Stankowie
97 Stare Juchy Gimnazjum Publiczne w Starych Juchach
98 Stare Uściany Społeczno Oświatowe Stowarzyszenie Pomocy Pokrzywdzonym iNiepełnosprawnym "Edukator" Publiczna Szkoł
99 Straduny Zespół Szkół Samorządowych w Stradunach
100 Susz Publiczne Gimnazjum im. Kawalerii Polskiej
101 Susz Publiczna Sześcioletnia Szkoła Podstawowa im. gen. Józefa Bema w Suszu
102 Świętajno Szkoła Podstawowa im. Ignacego Krasickiego w Świętajnie
103 Szkotowo Szkoła Podstawowa im. ks. Jana Twardowskiego w Szkotowie
104 Słobity Szkoła Podstawowa im. Mikołaja Kopernika
105 Słonecznik Szkoła Podstawowa w Słoneczniku
106 Tolkmicko Gimnazjum w Tolkmicku
107 Tolkmicko Szkoła Podstawowa w Tolkmicku
108 Węgorzewo Technikum w Węgorzewie
109 Węgorzewo Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy im. Marii Konopnickiej w Węgorzewie
110 Węzina Szkoła Podstawowa w Węzinie
111 Wilkasy Publiczne Gimnazjum im. Szarych Szeregów w Wilkasach
112 Woszczele Gimnazjum w Woszczelach
113 Ząbrowo Samorządowa Szkoła Podstawowa w Ząbrowie
114 Zajączkowo Szkoła Podstawowa w Zajączkowie
115 Łupki Specjalny Ośrodek Szkolno -Wychowawczy