Uczestnicy

pomorskie

# miejscowość nazwa
1 Banino Szkoła Podstawowa im.ks.prałata Józefa Bigusa
2 Bobowo Publiczne Gimnazjum
3 Borkowo Zespół Szkolno-Przedszkolny w Borkowie
4 Borzechowo Publiczna Szkoła Podstawowa im.O.Flawiana Słomińskiego w Borzechowie
5 Brusy Gimnazjum w Brusach
6 Brusy Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Brusach
7 Bytonia Publiczna Szkoła Podstawowa w Bytoni
8 Cedry Małe Gimnazjum
9 Cedry Małe Szkoła Podstawowa
10 Charzykowy Zespół Szkół w Charzykowach Gimnazjum w Charzykowach
11 Charzykowy Zespół Szkół w Charzykowach Szkoła Podstawowa w Charzykowach
12 Chojnice Gimnazjum Nr 2
13 Chojnice Gimnazjum Specjalne
14 Chojnice Gimnazjum Nr 3
15 Chojnice Szkoła Podstawowa Nr 5 im. J.H.Derdowskiego
16 Chojnice Szkoła Podstawowa nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi im. J.Rydzkowskiego
17 Chojnice Szkoła Podstawowa nr 8 w Chojnicach
18 Czapiewice Szkoła Podstawowa w Czapiewicach
19 Czarna Woda Gimnazjum Publiczne w Czarnej Wodzie
20 Czarne Gimnazjum
21 Czersk Gimnazjum Specjalne
22 Czersk Gimnazjum
23 Czersk Szkoła Podstawowa Sportowa nr 2
24 Czyczkowy Szkoła Podstawowa im. bł. ks. Józefa Jankowskiego w Czyczkowach
25 Człuchów Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy w Człuchowie
26 Debrzno Gimnazjum w Debrznie
27 Debrzno Młodzieżowy Ośrodek Wychowawczy w Debrznie
28 Debrzno Gimnazjum Nr 2 w Debrznie
29 Dziemiany Gimnazjum im. Kardynała Stefana Wyszynskiego w Dziemianach
30 Gdańsk Gimnazjum nr 2 im. Jana Heweliusza w Gdańsku
31 Gdańsk Gimnazjum nr 29
32 Gdańsk GDAŃSKIE AUTONOMICZNE GIMNAZJUM
33 Gdańsk GIMNAZJUM NR 7
34 Gdańsk Niepubliczna Szkoła Podstawowa
35 Gdańsk GIMNAZJUM NR 10 W GDAŃSKU
36 Gdańsk Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 2 w Gdańsku
37 Gdańsk Gimnazjum nr 16
38 Gdańsk Gimnazjum Nr 25
39 Gdańsk Szkoła Podstawowa Nr 81 w Gdańsku
40 Gdańsk Gimnazjum Nr 18
41 Gdańsk GIMNAZJUM SPORTOWE NR 24
42 Gdańsk Gimnazjum nr 30
43 Gdańsk Gimnazjum Specjalne Nr 36
44 Gdańsk GIMNAZJUM NR 15 Z KLASAMI SPORTOWYMI
45 Gdańsk Gimnazjum Nr 3 w Gdańsku
46 Gdańsk Gimnazjum nr 20 im. Hanzy
47 Gdańsk Gimnazjum nr 17
48 Gdańsk GIMNAZJUM NR 8
49 Gdańsk Gimnazjum Nr 28
50 Gdańsk Gimnazjum nr 45 dla Dorosłych
51 Gdynia ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 13
52 Gdynia Gimnazjum nr 14
53 Gdynia Szkoła Podstawowa nr 44
54 Gdynia V LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE W GDYNI
55 Gdynia Gimnazjum nr 17
56 Gdynia Szkoła Podstawowa Nr 40 w Gdyni
57 Gdynia Gimnazjum Nr 25 Dla Niedosłyszących
58 Gdynia Zespół Szkół nr 5
59 Gdynia Gimnazjum nr 8
60 Gdynia Gimnazjum nr 5
61 Gdynia Szkoła Podstawowa nr 8
62 Gdynia Gimnazjum nr 28
63 Gdynia Gimnazjum nr 12
64 Gdynia GIMNAZJUM NR 19
65 Gdynia X Liceum Ogólnokształcące
66 Gdynia Gimnazjum nr 4
67 Gdynia GIMNAZJUM NR 18
68 Gdynia Gimnazjum nr 7
69 Gdynia Gimnazjum nr 1
70 Gdynia I AKADEMICKIE LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE
71 Gdynia GIMNAZJUM NR 2 W GDYNIA
72 Gdynia Gimnazjum Nr 3
73 Gdynia Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy Nr 1
74 Gdynia Szkoła Podstawowa nr 12
75 Gdynia IX Liceum Ogólnokształcące
76 Gdynia Gimnazjum Nr 15 w Gdyni
77 Gdynia Szkoła Podstawowa nr 26
78 Gdynia Zespół Sportowych Szkół Ogólnokształcących
79 Gdynia Gimnazjum Nr 10
80 Gdynia Gimnazjum Nr 13 z Oddziałami Dwujęzycznymi
81 Gniew Gimnazjum
82 Goręczyno Zespół Szkoł w Goręczynie
83 Grzybno SZKOŁA PODSTAWOWA W GRZYBNIE
84 Karsin Gimnazjum Publiczne im. Rozalii Narloch
85 Karsin Szkoła Podstawowa im. Wincentego Rogali
86 Kleszczewo Kościerskie Publiczna Szkoła Podstawowa
87 Koczała Publiczne Gimnazjum im. Alfonsa Zabłońskiego
88 Koczała Zespół Kształcenia i Wychowania w Koczale
89 Kokoszkowy Publiczne Gimnazjum
90 Koleczkowo Szkoła Podstawowa im. Partyzantów Kaszubskich
91 Koleczkowo Szkoła Podstawowa im. Partyzantów Kaszubskich
92 Konarzyny Gimnazjum
93 Kosobudy Szkoła Podstawowa w Kosobudach
94 Kwidzyn Społeczne Liceum Ogólnokształcące
95 Kwidzyn Społeczne Gimnazjum
96 Kwidzyn Gimnazjum nr 2
97 Kwidzyn Gimnazjum nr 3
98 Kłodawa Szkoła Podstawowa w Kłodawie
99 Lębork Gimnazjum nr 1
100 Leśniewo Szkoła Podstawowa w Leśniewie
101 Leśno Szkoła Podstawowa im. Kard. Stefana Wyszyńskiego w Leśnie
102 Licze Gimnazjum w Liczu
103 Lipusz Gimnazjum
104 Lubichowo Publiczne Gimnazjum im.ks.kard.St.Wyszyńskiego w Lubichowie
105 Lubnia SZKOŁA PODSTAWOWA IM. TAJNEJ ORGANIZACJI WOJSKOWEJ "GRYF POMORSKI" W LUBNI
106 Lubnia Gimnazjum w Lubni
107 Malbork Szkoła Podstawowa nr 3
108 Malbork I liceum Ogólnokształcące im. Henryka Sienkiewicza
109 Malbork Młodzieżowy Ośrodek Wychowawczy Nr 1
110 Malbork Gimnazjum Specjalne Nr 4
111 Męcikał Szkoła Podstawowa w Męcikale
112 Mikołajki Pomorskie Zesspół Szkół Szkoła Podstawowa w Mikołajkach Pomorskich
113 Mosty Szkoła Podstawowa im. Piotra Dunina w Mostach
114 Mosty Gimnazjum w Mostach
115 Nowa Cerkiew Gimnazjum w Nowej Cerkwi
116 Nowy Staw Gimnazjum im. Marii Skłodowskiej-Curie
117 Pączewo Publiczna Szkoła Podstawowa w Pączewie
118 Pawłowo Szkoła Podstawowa im.Wandy Chotomskiej w Pawłowie
119 Pogórze Szkoła Podstawowa w Pogórzu
120 Prabuty Gimnazjum Prabuty
121 Pruszcz Gdański GIMNAZJUM NR 1
122 Pruszcz Gdański Szkoła Podstawowa nr 3 im. Jana Matejki
123 Pruszcz Gdański Gimn.nr 4
124 Przechlewo Zespół Szkół w Przechlewie
125 Przechlewo Publiczne Gimnazjum w Przechlewie
126 Przejazdowo PUBLICZNE GIMNAZJUM W PRZEJAZDOWIE
127 Pszczółki Publiczne Gimnazjum w Pszczółkach
128 Reda Gimnazjum Nr 2
129 Rodowo Gimnazjum Rodowo
130 Rumia Gimnazjum nr 2 im. Janusza Korczaka
131 Rychnowy Gimnazjum Gminne w Rychnowach
132 Ryjewo Gimnazjum
133 Rytel Zespół Szkół Gimnazjum w Rytlu
134 Sadlinki Gimnazjum im. Papieża Jana Pawła II w Sadlinkach
135 Silno Szkoła Podstawowa w Silnie
136 Skarszewy Gimnazjum w Skarszewach
137 Somonino Zespół Szkół w Somoninie
138 Sopot Gimnazjum z Oddziałami Integracyjnymi nr 2
139 Starogard Gdański Publiczne Gimnazjum nr 1 im. Mikołaja Kopernika
140 Starogard Gdański Zespół Szkół Katolickich w Starogardzie Gdańskim
141 Starogard Gdański PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA NR 4
142 Starogard Gdański Publiczne Gimnazjum nr 3
143 Starogard Gdański Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna
144 Starogard Gdański PUBLICZNE GIMNAZJUM NR 4
145 Starogard Gdański Publiczne Katolickie Gimnazjum w Starogardzie Gdańskim
146 Starogard Gdański Publiczne Gimnazjum Nr 2
147 Strzepcz Ośrodek Edukacji Kaszubskiej Szkoła Podstawowa na Głodnicy
148 Swornegacie GIMNAZJUM Zespół Szkół w Swornegaciach
149 Szlachta Publiczne Gimnazjum
150 Sztutowo Gimnazjum w Sztutowie
151 Ustka Społeczne Gimnazjum Usteckiego Towarzystwa Oświatowego w Ustce
152 Wejherowo GIMNAZJUM NR 5
153 Wejherowo Szkoła Podstawowa nr 6 w Wejherowie
154 Wejherowo POWIATOWY ZESPÓŁ KSZTAŁCENIA SPECJALNEGO
155 Wejherowo Gimnazjum nr 3
156 Wiele Szkoła Podstawowa im. Wicka Rogali
157 Wielki Podleś Szkoła Podstawowa im. kontradmirała Xawerego Czernickiego w Wielkim Podlesiu
158 Wielkie Chełmy Szkoła Podstawowa im. Stanisława Sikorskiego w Wielkich Chełmach
159 Wierzchowo-Dworzec Gimnazjum
160 Żukowo Publiczne Gimnazjum nr 2 im. Jana Heweliusza w Żukowie
161 Łąg Gimnazjum w Łęgu
162 Łęgowo Gimnazjum w Łęgowie