Uczestnicy

opolskie

# miejscowość nazwa
1 Biskupice Publiczna Szkoła Podstawowa w Biskupicach
2 Bodzanowice Publiczna Szkoła Podstawowa w Bodzanowicach
3 Bogacica Publiczna Szkoła Podstawowa w Bogacicy im. Bohaterów II Brygady Pancernej
4 Bogacica Publiczne Gimnazjum nr 2 w Bogacicy
5 Boguszyce Zespół Szkolno - Przedszkolny w Boguszycach Publiczna Szkoła Podstawowa
6 Borki Wielkie Publiczna Szkoła Podstawowa w Borkach Wielkiech
7 Brzeg Zespół Szkół nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi
8 Brzeg Zespół Szkół nr 1 z Oddziałami Sportowymi
9 Brzeg Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1
10 Brzeg Publiczna Szkoła Podstawowa nr 5 im. Mikołaja Kopernika w Brzegu
11 Brzeg Publiczne Gimnazjum nr 4 z Oddziałami Integracyjnymi
12 Brzeg Publiczne Gimnazjum nr 3 im. Orląt Lwowskich w Brzegu
13 Brzeg Publiczne Gimnazjum nr 2
14 Brzeg Publiczna Szkoła Podstawowa nr 8
15 Brzeg Publiczne Gimnazjum nr 1
16 Brzeg Publiczna Szkoła Podstawowa nr 3 im. Jana Kochanowskiego w Brzegu
17 Brzeg Publiczna Szkoła Podstawowa nr 6
18 Bukowie Publiczna Szkoła Podstawowa w Bukowiu
19 Byczyna Zespół Szkół Gimnazjalnych, Licealnych i Zawodowych w Byczynie
20 Byczyna Gimnazjum im.Polskich Noblistów w Byczynie
21 Chmielowice Publiczna Szkoła Podstawowa w Chmielowicach
22 Chocianowice Publiczne Gimnazjum Chocianowice im. Jadwigi Śląskiej
23 Chróścice Publiczna Szkoła Postawowa Nr1
24 Dąbrowa Zespół Szkół
25 Dąbrowa Publiczne Gimnazjum
26 Dzierżysław Publiczna Szkoła Podstawowa z Oddziałem Przedszkolnym Stowarzyszenia Aktywna Społeczność Dzierżysław
27 Gogolin Zespół Szkół Publiczne Gimnazjum z Oddziałami Dwujęzycznymi i Integracyjnymi im. Alberta Einsteina w
28 Gorzów Śląski Publiczne Gimnazjum w Gorzowie Śląskim
29 Gorzów Śląski Publiczna Szkoła Podstawowa w Gorzowie Śląskim
30 Goszowice Szkoła Podstawowa w Goszowicach
31 Gracze Publiczne Gimnazjum w Graczach
32 Grądy Zespół Szkolno-Przedszkolny, Szkoła Podstawowa, Publiczne Przedszkole w Grądach
33 Grodków Gimnazjum Publiczne nr 1 w Grodkowie
34 Głubczyce Szkoła Podstawowa nr 2
35 Głubczyce Publiczna Szkoła Podstawowa w Gołuszowicach
36 Głuchołazy Publiczne Gimnazjum nr 2 w Głuchołazach
37 Idzikowice Publiczna Szkoła Podstawowa
38 Idzikowice Zespół Szkolno - Przedszkolny w Idzikowicach
39 Izbicko Zespół Szkół Gminy Izbicko - Publiczne Gimnazjum w Izbicku
40 Kędzierzyn-Koźle Publiczna Szkoła Podstawowa nr 3
41 Kędzierzyn-Koźle Publiczna Szkoła Podstawowa nr 5
42 Kędzierzyn-Koźle Publiczny Zespół Przedszkolno-Szkolny z dodatkową nauką języka mniejszości niemieckiej
43 Kluczbork Publiczne Gimnazjum Nr 5 w Kluczborku
44 Kluczbork Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2 w Kluczborku
45 Kluczbork Specjalny Ośrodek Szkolno- Wychowawczy
46 Kluczbork Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 5 z Oddziałami Integracyjnymi w Kluczborku
47 Kluczbork Publiczne Gimnazjum Nr 1
48 Komprachcice Publiczne Gimnazjum im. Stefana Kardynała Wyszyńskiego
49 Kościeliska Publiczna Szkoła Podstawowa w Kościeliskach
50 Kostów PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA W KOSTOWIE 46-220 BYCZYNA
51 Kozłowice Publiczna Szkoła Podstawowa
52 Krapkowice Publiczne Gimnazjum nr 2 w Krapkowicach
53 Krapkowice Publiczna Sportowa Szkoła Podstawowa nr 5
54 Krapkowice Publiczne Sportowe Gimnazjum nr 1
55 Kujakowice Górne Publiczne Gimnazjum nr 4 w Kujakowicach Górnych
56 Kuniów Publiczna Szkoła Podstawowa z Oddziałami Przedszkolnymi im. Bł. Jana Pawła II w Kuniowie
57 Lasowice Wielkie Publiczne Gimnazjum w Lasowicach Wielkich
58 Leśnica Publiczne Gimnazjum
59 Leśnica Szkoła Podstawowa
60 Lewin Brzeski Gimnazjum
61 Ligota Książęca Zespół Szkolno-Przedszkolny w Ligocie Książęcej
62 Lipowa Szkoła Podstawowa im. Gustawa Morcinka
63 Namysłów Szkoła Podstawowa nr 5 im. bł. Jana Pawła II w Namysłowie
64 Namysłów Gimnazjum nr 1 w Namysłowie
65 Namysłów Szkoła Podstawowa Nr 3 im. Bolesława Prusa
66 Namysłów Gimnazjum Nr 2 w Namysłowie
67 Namysłów SZKOŁA PODSTAWOWA SPECJALNA W NAMYSŁOWIE
68 Niemodlin Szkoła Podstawowa nr 2 im. Marii Skłodowskiej-Curie
69 Niemodlin Publiczne Gimnazjum Zespołu Szkół im. Bolesława Chrobrego w Niemodlinie
70 Niemodlin Publiczna Zasadnicza Szkoła Zawodowa Zespołu Szkół im. Bolesława Chrobrego w Niemodlinie
71 Nowa Cerekwia Publiczna Szkoła Podstawowa
72 Nysa GIMNAZJUM NR 2
73 Nysa Szkoła Podstawowa nr 3 w Nysie
74 Nysa GIMNAZJUM NR 2
75 Nysa Szkoła Podstawowa nr 10 z oddziałami integracyjnymi
76 Nysa NIEPUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA IM. J. KOZARZEWSKIEGO
77 Nysa Gimnazjum Sportowe w Nysie
78 Olesno Publiczne Gimnazjum nr 1 w Oleśnie
79 Olesno Publiczne Gimnazjum Nr 2 Dwujęzyczne
80 Olszanka Publiczne Gimnazjum w Olszance
81 Opole PUBLICZNE GIMNAZJUM NR 10 DWUJĘZYCZNE W OPOLU
82 Opole Zespół Szkół Specjalnych Publiczne Gimnazjum Specjalne w Opolu
83 Opole Zespół Szkolno - Przedszkolny nr 1 w Opolu
84 Opole Publiczne Gimnazjum Nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi im Polskich Noblistów
85 Opole Publiczne Gimnazjum nr 5 im. Aleksandra Kamińskiego w Opolu
86 Opole Publiczna Szkoła Podstawowa nr 24 imienia Przyjaźni Narodów Świata w Opolu
87 Opole Publiczne Gimnazjum Nr 6
88 Opole Gimnazjum TAK Zespołu Szkół TAK Towarzystwa Alternatywnego Kształcenia
89 Opole Publiczna Szkoła Podstawowa nr 15
90 Opole PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA NR 20 W OPOLU
91 Opole Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 14 w Opolu
92 Opole Publiczne Gimnazjum nr 8 w Opolu
93 Opole PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2 W OPOLU IM. POLSKICH OLIMPIJCZYKÓW
94 Opole Publiczne Gimnazjum nr 4 im. Jana Kochanowskiego w Opolu
95 Opole Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr I w Opolu
96 Opole Publiczne Gimnazjum Nr 7 im.Generała Władysława Andersa w Opolu
97 Pietrowice Szkoła Podstawowa
98 Pokój Publiczne Gimnazjum w Pokoju
99 Praszka Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 4 w Praszce
100 Praszka Publiczne Gimnazjum im.Ojca Świętego Jana Pawła II w Praszce
101 Praszka Publiczna Szkoła Podstawowa nr 3 im. Ks. Kardynała Stefana Wyszyńskiego
102 Prószków Publiczne Gimnazjum w Prószkowie
103 Prudnik PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA NR 3 W PRUDNIKU
104 Prudnik Zespół Szkół w Prudniku
105 Prudnik Szkoła Podstawowa Stowarzyszeenia Złoty Potok w Łące Prudnickiej
106 Radłów Publiczne Gimnazjum w Radłowie
107 Rudniki Gimnazjum Publiczne im. Andrzeja Wajdy w Rudnikach
108 Smogorzów Zespół Placówek Oświatowych w Smogorzowie Gimnazjum w Smogorzowie
109 Strzeleczki Gimnazjum w Strzeleczkach
110 Sucha Publiczna Szkoła Podstawowa w Suchej
111 Świerczów Publiczne Gimnazjum w Świerczowie
112 Szybowice Zespół Szkolno-Przedszkolny w Szybowicach
113 Tułowice Publiczne Gimnazjum
114 Tułowice Gminny Zespół Szkół w Tułowicach
115 Wachów Publiczna Szkoła Podstawowa w Wachowie
116 Większyce Zespół Szkolno- Przedszkolny w Większycach
117 Wilków Publiczne Gimnazjum
118 Wojciechów PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA W WOJCIECHOWIE
119 Wołczyn Gimnazjalno-Licealny Zespół Szkół w Wołczynie
120 Wołczyn Publiczne Gimnazjum w Wołczynie
121 Wołczyn Szkoła Podstawowa nr 1 w Wołczynie
122 Zdzieszowice Publiczne Gimnazjum
123 Zdzieszowice Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 w Zdzieszowicach
124 Zdzieszowice Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2 w Zdzieszowicach
125 Zębowice Publiczne Gimnazjum w Zębowicach
126 Zębowice Publiczna Szkola Podstawowa w Zębowicach
127 Zimnice Wielkie Zespół Szkół w Zimnicach Wielkich
128 Żyrowa Publiczna Szkoła Podstawowa im. Stanisława Rosponda
129 Złotniki ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY IM. PISARZY ŚLĄSKICH W ZŁOTNIKACH
130 Łambinowice Publiczne Gimnazjum w Łambinowicach