Uczestnicy

lubelskie

# miejscowość nazwa
1 Adamów Gimnazjum w Adamowie
2 Bełżyce SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1
3 Chełm Zespół Szkół Zawodowych Nr 5 im. ks. St. Staszica w Chełmie
4 Czemierniki Publiczne Gimnazjum im. hm. M. S. Lisowskiego w Czemiernikach
5 Czerniejów Szkoła Podstawowa w Czerniejowie
6 Dorohusk Szkoła Podstawowa
7 Dratów SZKOŁA PODSTAWOWA W DRATOWIE
8 Fajsławice SZKOŁA PODSTAWOWA IMIENIA POWSTAŃCÓW STYCZNIOWYCH W FAJSŁAWICACH
9 Gdeszyn Publiczna Szkoła Podstawowa im, Bł. Ks. Z. Pisarskiego w Gdeszynie
10 Goraj Zespół Szkół w Goraju
11 Hrubieszów GIMNAZJUM NR 1
12 Izbica Zespół Szkół w Izbicy
13 Izbica Gimnazjum w Izbicy
14 Kalinowice Szkoła Podstawowa w Kalinowicach
15 Kamionka Zespół Szkół w Kamionce im. Księdza Kardynała Stefana Wyszyńskiego
16 Krasne Szkoła Podstawowa w Krasnem
17 Krasnystaw Gimnazjum Nr 4
18 Krynka Gimnazjum w Krynce
19 Krzywda Zespół Szkół Szkoła Podstawowa w Krzywdzie
20 Księżpol Gimnazjum w Księżpolu
21 Lubartów Szkoła Podstawowa nr 3
22 Lubartów Szkoła Podstawowa nr 1 im. ks. Jana Twardowskiego
23 Lubartów Gimnazjum nr 2
24 Lubartów Gimnazjum nr 1
25 Lublin Szkoła Podstawowa nr 32 z Oddziałami Integracyjnymi w Lublinie
26 Lublin Zespół Szkół nr 7 w Lublinie
27 Lublin Szkoła Podstawowa nr 21 w Lublinie
28 Lublin Szkoła Podstwowa nr 17
29 Lublin Zespół Szkół Specjalnych przy Dziecięcym Szpitalu Klinicznym w Lublinie
30 Lublin Szkoła Podstawowa Nr 54 w Lublinie
31 Lublin Zespół Szkół nr 12 w Lublinie
32 Lublin Gimnazjum nr 27 w Lublinie
33 Lublin Szkoła Podstawowa nr 16 im. F.Chopina w Lublinie
34 Lublin Gimnazjum nr 7 im. Jana Kochanowskiego w Lublinie
35 Lublin Społeczna Szkoła Podstawowa
36 Lublin Gimnazjum im. Jana III Sobieskiego
37 Miączyn Gimnazjum im. Jana Pawła II w Miączynie
38 Mircze Gimnazjum im. ks. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Mirczu
39 Nałęczów Szkoła Podstawowa im. Stefana Żeromskiego w Nałęczowie
40 Nieledew Szkoła Podstawowa im. Stefana Żeromskiego w Nieledwi
41 Ostrów Lubelski Gimnazjum w Ostrowie Lubelskim
42 Ostrówek Gimnazjum w Ostrówku
43 Piszczac ZPO Szkoła Podstawowa im.Kornela Makuszyńskiego w Piszczacu
44 Puławy Publiczne Gimnazjum nr 3 w Puławach
45 Puławy Publiczne Gimnazjum Nr 2 w Puławach
46 Puławy Publiczne Gimnazjum nr 1 w Puławach
47 Puławy Szkoła Podstawowa Nr 3 w Puławach
48 Radzyń Podlaski Szkoła Podstawowa nr 2
49 Radzyń Podlaski Gimnazjum Nr 2 w Radzyniu Podlaskim
50 Siedliszcze Zespół Szkół im. H. Sienkiewicza w Siedliszczu
51 Skierbieszów Szkoła Podstawowa im. Ignacego Mościckiego w Skierbieszowie
52 Skrobów Szkoła Podstawowa im. 27 WDP AK w Skrobowie
53 Skrobów Gimnazjum w Skrobowie
54 Sobieszczany Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Sobieszczanach
55 Spiczyn Gimnazjum w Spiczynie im. Jana Pawła II
56 Stary Uścimów ZESPÓŁ SZKÓŁ W UŚCIMOWIE
57 Stary Zamość Publiczne Gimnazjum im. Jana Zamoyskiego w Starym Zamościu
58 Trzebieszów Drugi Publiczne Gimnazjum
59 Trzeszczany Pierwsze Publiczne Gimnazjum im. Jana Pawła II
60 Urzędów Zespół Szkół Ogólnokształcących im. Władysława Jagiełły w Urzędowie
61 Werbkowice Szkoła Podstawowa w Werbkowicach
62 Werbkowice Gimnazjum w Werbkowicach
63 Werbkowice Zespół Szkół w Werbkowicach
64 Wilkołaz Pierwszy Szkoła Podstawowa w Wilkołazie
65 Wólka Rokicka Szkoła Podstawowa imienia Bolesława Prusa
66 Zamość Gimnazjum Nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi
67 Zamość Szkoła Podstawowa Nr 9 w Zamościu
68 Zamość I Społeczna Szkoła Podstawowa
69 Zamość Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 3 w Zamościu
70 Zamość Gimnazjum Nr 8 Specjalne
71 Zubowice Publiczne Gimnazjum w Zubowicach
72 Łucka Gimnazjum w Łucce
73 Łuków Gimnazjum Rzemieślnicze Nr 1