Warsztaty

Zestawienie terminów warsztatów w roku szkolnym 2021/2022

„Kierunek SUKCES - jak angażować ucznia w praktyczne działania" 

Imię i nazwisko trenera

Województwo

Data warsztatów

Bogusława Radecka–Bych

Dolnośląskie

11.01.2022

Bogusława Radecka–Bych

Dolnośląskie

12.01.2022

Bogusława Radecka–Bych

Dolnośląskie

13.01.2022

Anna Czarlińska-Wężyk

Śląskie

23.02.2022

Anna Czarlińska-Wężyk

Anna Czarlińska-Wężyk

Śląskie

Śląskie

17.02.2022

24.02.2022

Halina Dudzik

Śląskie

04.01.2022

Halina Dudzik

Śląskie

05.01.2022

Katarzyna Dąbrowska

Śląskie

03.02.2022

Katarzyna Dąbrowska

Śląskie

07.02.2022

Katarzyna Dąbrowska

Śląskie

08.02.2022

Katarzyna Dąbrowska

Śląskie

10.02.2022

Aleksanda Bobrowska

Opolskie

15.02.2022

Aleksanda Bobrowska

Opolskie

16.02.2022

Aleksanda Bobrowska

Opolskie

17.02.2022

Aleksanda Bobrowska

Opolskie

22.02.2022

Aleksanda Bobrowska

Opolskie

23.02.2022

Aleksanda Bobrowska

Opolskie

24.02.2022

Roszak Milena

Podkarpackie

10.02.2022

Roszak Milena

Podkarpackie

09.02.2022

Artur Dęsoł

Małopolskie

09.02.2022

Artur Dęsoł

Małopolskie

25.02.2022

Zbigniew Grabowski

Małopolskie

03.02.2022

Zbigniew Grabowski

Małopolskie

10.02.2022

Zbigniew Grabowski

Małopolskie

17.02.2022

Katarzyna Czubińska

Kujawsko-pomorskie

26.01.2022

Katarzyna Czubińska

Kujawsko-pomorskie

21.02.2022

Agnieszka Predygier

Pomorskie

18.01.2022

Agnieszka Predygier

Pomorskie

19.01.2022

Agnieszka Predygier

Pomorskie

20.01.2022

Agnieszka Predygier

Pomorskie

16.02.2022

Agnieszka Predygier

Pomorskie

24.02.2022

Agnieszka Predygier

Pomorskie

28.02.2022

Ewa Sygut

Pomorskie

25.01.2022

Ewa Sygut

Pomorskie

26.01.2022

Ewa Sygut

Pomorskie

10.02.2022

Ewa Sygut

Pomorskie

15.02.2022

Joanna Węglerska

Pomorskie

31.01.2022

Nowosielski Piotr

Pomorskie

17.01.2022

Nowosielski Piotr

Pomorskie

27.01.2022

Nowosielski Piotr

Pomorskie

03.02.2022

Nowosielski Piotr

Pomorskie

17.02.2022

Nowosielski Piotr

Pomorskie

28.02.2022

Karola Glasner

Wielkopolskie

01.12.2022

Karola Glasner

Wielkopolskie

10.12.2022

Karola Glasner

Wielkopolskie

15.02.2022

Waldemar Glasner

Waldemar Glasner

Wielkopolskie

Wielkopolskie

16.02.2022

17.02.2022

Hubert Glasner

Lubuskie

04.02.2022

Hubert Glasner

Lubuskie

10.02.2022

Małgorzta Polskowska

Mazowieckie

28.01.2022

Marzenna Kuć

Mazowieckie

16.02.2022

Marzenna Kuć

Mazowieckie

23.02.2022

Iwona Pardel

Łódzkie

08.02.2022

Witold Pieńkowski

Łódzkie

14.01.2022

Witold Pieńkowski

Łódzkie

11.02.2022

Małgorzata Lachtara

Zachodniopomorskie

26.01.2022

Małgorzata Lachtara

Zachodniopomorskie

15.02.2022

Małgorzata Lachtara

Zachodniopomorskie

24.02.2022

Małgorzata Lachtara

Zachodniopomorskie

28.02.2022

Małgorzta Grzegorczyk

Świętokrzyskie

11.02.2022

Małgorzta Grzegorczyk

Świętokrzyskie

12.02.2022

Małgorzta Grzegorczyk

Świętokrzyskie

21.02.2022

Małgorzta Grzegorczyk

Świętokrzyskie

28.02.2022

Maria Sobkowiec-Krogulec

Świętokrzyskie

09.12.2021

Maria Sobkowiec-Krogulec

Świętokrzyskie

14.12.2021

Maria Sobkowiec-Krogulec

Świętokrzyskie

15.12.2021

Grzegorz Grabski

Warmińsko-mazurskie

07.12.2021

Grzegorz Grabski

Warmińsko-mazurskie

15.12.2021

Grzegorz Grabski

Warmińsko-mazurskie

18.01.2022

Grzegorz Grabski

Warmińsko-mazurskie

15.02.2022

Grzegorz Grabski

Warmińsko-mazurskie

18.02.2022

Irena Poździech

Warmińsko-mazurskie

08.02.2022

Irena Poździech

Warmińsko-mazurskie

24.01.2022

Ilona Halec

Warmińsko-mazurskie

17.02.2022

Ilona Halec

Warmińsko-mazurskie

21.02.2022

Małgorzta Jankun

Warmińsko-mazurskie

26.01.2022

Agnieszka Cypress

Pomorskie

25.01.2022

Agnieszka Cypress

Pomorskie

22.02.2022

Agnieszka Cypress

Pomorskie

28.02.2022